ABK Dolphin + Unika

Víme že stavět nový dům, nebo jen dělat rekonstrukci koupelny ve stávajícím bytě , je nákladná záležitost, navíc povrchové úpravy stěn přichází na řadu až jako poslední fáze stavby, kdy většina peněz už vzala za své. Na druhou stranu, právě proto že se jedná o povrchové úpravy stěn, obklady a dlažby je to jediné na co se budete celý život ve svém bytě koukat a s čím budete žit.Koupelny kde obklad stěn a podlah vyjde na 5000,-Kč umíme dělat také, jedná se však vždy o naprostý základ, nečekejte nikdy od takové koupelny, že se vám bude ještě za rok líbit, pokud vám někdo tvrdí opak, tak vám lže. Za částku 20-30.000,-Kč s vámi vytvoříme koupelnu, kterou budete milovat celý život. Proto vám raději nabízíme materiály , které mají nadčasový design, vysokou kvalitu a dobrou cenu.

ABK group ceramica spa

Je výrobce svými produkty zaměřený zejména na bytovou a rodinnou výstavbu. Zde dokáže uspokojit i toho nejvíce náročného zákazníka, všechny série totiž obsahují veliké množství doplňků, barevných a rozměrových variací dlažeb a obkladů.

Dále zaručuje u každé série obkladu také příslušnou dlažbu což pro většinu výrobců není pravidlem. Cenová politika je na středně vyšší úrovni. Na našich stránkách předvádíme pouze velice zúženou nabídku tohoto výrobce. Stránky výrobce www.abk.it