Jak objednat

Zboží si z pohodlí vašeho domova v klidu vyberte, dejte do nákupního košíku a ten nám po dokončení odešlete k dalšímu zpracování Vaší objednávky . O stavu Vaší objednávky vás budeme kontaktovat do jednoho pracovního dne.

V našem sortimentu naleznete

  • Dlažby a obklady 
  • Kompletní vybavení pro vaší koupelnu
  • Stavební chemii značky Mapei
  • Sanitární keramiku , sprchové kouty,vodovodní baterie

Z dlažeb a obkladů na našem e-shopu naleznete zejména nabídku špičkových Italských výrobců ABK group, Refin, Abitare la Ceramica , v naší kamenné prodejně je pak tento sortiment dále rozšířen o produkty dalších Italských výrobců dlažeb a obkladů , například Monocibec , Naxos-Ceramica , Century , český výrobce Rako a mnoho dalšího.

 

Co se týče nabídky koupelnového vybavení, v našem sortimentu a to zejména v kamenné prodejně naleznete výrobky jako vodovodní baterie Rakouského výrobce Kludi , sprchové kouty SanSwiss , koupelnový nákytek Krajcar , sanita Ideal standard, Laufen.

 

 

Na závěr něco poctivého od srdce

Prodáváme dlažby, obklady, vybavení koupelen a to pouze vysoké kvality, jen takové zboží zaručí našim zákazníkům dlouholetou spokojenost .Jdeme s dobou, a proto v létě 2018 nově spustíme prodej našich výrobků také prostřednictvím e-shopu, jsme však přirozeně zastánci klasického způsobu prodeje našich dlažeb, obkladů a koupelnového vybavení , myslíme si , že je důležité, aby zákazník viděl celou koupelnu , obklady a dlažby na naší prodejně nejprve na živo. Myslíme si že prostřednictvím e-shopu se můžou prodávat pastelky nebo televizor, to samé si nemyslíme o naších dlažbách, obkladech a koupelnového vybavení.

kontaktní formulář

Pokud vás nabídky našich dlažeb a obkladů , koupelnového vybavení , stavební chemie a hlavně pak náš poctivý přístup k naším zákazníkům o který se celý náš kolektiv každý den snaží zaujal , a chcete se i vy zařadit mezi naše spokojené zákazníky, neváhejte nás kontaktovat.

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.